Konferans

Işık Elmas ve Kuantum Oyunlar – Mete Atatüre

56. Bilim Akademisi Konferansı Bilim Akademisi üyesi Mete Atatüre’nin sunumu ile 21 Ekim 2017 tarihinde Salon IKSV, Şişhane‘de gerçekleşti.

Erdal Bey: Bilim, Fikir ve Eylem – Ali Alpar

55. Bilim Akademisi Konferansı Bilim Akademisi üyesi Ali Alpar’ın sunumu ile 14 Ekim 2017 tarihinde Salon IKSV, Şişhane‘de gerçekleşti.

Katıhal Lazerleri ve Tıbbi Uygulamaları – Konuşmacı : Alphan Sennaroğlu

54. Bilim Akademisi Konferansı Bilim Akademisi üyesi Alphan Sennaroğlu’nun sunumu ile 23 Eylül 2017 tarihinde Salon IKSV, Şişhane‘de gerçekleşti.

Moleküler Modelleme – Canan Atılgan

52. Bilim Akademisi Konferansı Bilim Akademisi üyesi Canan Atılgan’ın sunumu ile 8 Mayıs 2017 tarihinde Salon IKSV, Şişhane‘de gerçekleşti.

Karışmak / Ayrışmak: Moleküllerin Bakış Açısından – Levent Demirel

51. Bilim Akademisi Konferansı Bilim Akademisi üyesi Levent Demirel’in sunumu ile 8 Nisan 2017 tarihinde Salon IKSV, Şişhane‘de gerçekleşti.

Damar Tıkanıklığı Neden Gelişir? Nasıl Önlenir? Reyhan Küçükkaya

50. Bilim Akademisi Konferansı Bilim Akademisi üyesi Reyhan Küçükkaya’nın sunumu ile 4 Mart 2017 tarihinde Salon IKSV, Şişhane‘de gerçekleşti.

Yaşadıklarımızı Hatırlamak, Kişisel ve Toplumsal Olayların Hafızamızdaki Yeri – Sami Gülgöz

49. Bilim Akademisi Konferansı Bilim Akademisi üyesi Sami Gülgöz’ün sunumu ile 11 Şubat 2017 tarihinde Salon IKSV, Şişhane‘de gerçekleşti.

Kütleçekimi Dalgaları – Ali Alpar

48. Bilim Akademisi Konferansı Bilim Akademisi üyesi Ali Alpar’ın sunumu ile 3 Aralık 2016 tarihinde Salon IKSV, Şişhane‘de gerçekleşti.